* NOWOŚĆ *

Szanowni Państwo pojawiły się nowości w naszym asortymencie.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Zu-Move umożliwia łatwą zmianę pozycji pracy z siedzącej na stojącą. Płynna elektryczna regulacja wysokości zapewnia możliwość dostosowania biurka do potrzeb każdego użytkownika. Innowacyjny jednosilnikowy napęd zapewnia cichą pracę oraz funkcjonalność w zupełności wystarczającą do kilku godzinnej pracy w biurze lub domu. Nowe podejście projektowe do elektrycznych stelaży serii ZB-100 pozwoliło stworzyć linię biurek z idealnym balansem pomiędzy bardzo dobrą jakością, dobrymi parametrami i atrakcyjną ceną. Wysoką jakość wykonania potwierdza 5-letnia gwarancja.

Na stronie znajda państwo oprócz biurek akcesoria do nich: metalowe kontenery mobilne, maty antyzmęczeniowe, uchwyty do monitorów. 

https://wesola-szkola.com.pl/pl/oferta/245-biurka-z-elektryczna-regulacja-wysokosci---akcesoria 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z nowościami.