NOWOŚĆ w naszym asortymencie

Krzesła z tworzywa sztucznego czyli dobre krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa każdego ucznia. Wielogodzinne zajęcia przedszkolne i szkolne wyrabiają wśród dzieci pewne nawyki: w tym pozycję siedzącą. Zadaniem Dobrych Krzeseł jest stymulowanie dzieci do zachowania prawidłowej pozycji siedzącej. Jest to możliwe poprzez zachowany kształt siedziska- wyprofilowanie lordozy lędźwiowej, które wymusza obciążenie guzów kulszowych, stymulując odpowiednią pozycję miednicy. Dobre Krzesło jest stworzone na miarę dla ucznia, dbając o jego komfortową naukę i pracę. Produkty zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. Sprawia to, że w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” wraz z nimi. Miejsce pracy dla ucznia :Nie od dziś wiadomo, że zdecydowanie łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Odpowiednio dobrane krzesło i ławka czy stół ma ogromny wpływ na kształtowanie prawidłowej postawy ciała. Miejsce pracy, nauki czy zabawy powinno być dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci. Norma Europejska oparta jest za zasadzie projektowania krzeseł i stołów w taki sposób, by promowały zachowanie prawidłowej postury. Dobre Krzesło jest stabilizatorem prawidłowej pozycji siedzącej wyrabiając wśród dzieci odpowiednie nawyki. Z poprawnie dobraną ławką szkolną Dobre Krzesło spełnia przesłanki ergonomicznego miejsca pracy i nauki dla ucznia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą  link:. https://wesola-szkola.com.pl/pl/oferta/246-krzesla-z-tworzywa-sztucznego