Informacje

Jak dobrać meble
Czytaj więcej

Informacje
Czytaj więcej

Szafki szkolne ubraniowe TYP B

Odpowiednie wyposażenie placówki edukacyjnej jest niezwykle ważne. Nasza oferta dla szkół jest szeroka. Zawierają się w niej między innymi szafki skrytkowe, szafki szkolne o różnych wysokościach, szafki dzielone. Są to zarówno meble idealne do przechowywania ubrań, jak i skrytki na książki, bagaże i inne atrybuty związane z nauką. Szafy powinny być wykonane z najlepszych materiałów i zapewniać bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Oferowane przez nas produkty są solidne i trwałe. Wszystkie szafy, mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Dzięki temu można idealnie dopasować szafy do każdego wnętrza. Dbamy, aby mebel był starannie wykonane. Jeżeli macie Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.