Informacje

Jak dobrać meble
Czytaj więcej

Informacje
Czytaj więcej

Krzesła z tworzywa sztucznego

Krzesła z tworzywa sztucznego czyli dobre krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa każdego ucznia. Wielogodzinne zajęcia przedszkolne i szkolne wyrabiają wśród dzieci pewne nawyki: w tym pozycję siedzącą. Zadaniem Dobrych Krzeseł jest stymulowanie dzieci do zachowania prawidłowej pozycji siedzącej. Jest to możliwe poprzez zachowany kształt siedziska- wyprofilowanie lordozy lędźwiowej, które wymusza obciążenie guzów kulszowych, stymulując odpowiednią pozycję miednicy.  Dobre Krzesło jest stworzone na miarę dla ucznia, dbając o jego komfortową naukę i pracę. Produkty zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika.