Zamówienie

FORMULARZ KONTAKTOWY  - - > >
prosimy o podanie numeru kontaktowego

Pracujemy: pon. - pt. 7 - 15

Składanie zamówień: 

Zamówienia można przesyłać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15:00, w soboty, niedziele oraz święta będą rozpatrywane w najbliższym dniu roboczym.

Zamówienia proszę wysyłać na e-mail, wpisują je w treści wiadomości lub wypełnić formularzu zamówień, który jest poniżej. 

Nasze adresy e-mail:

mmb.meble@gmail.com

biuro@wesola-szkola.com.pl 

Bardzo prosimy o kontakt w razie braku odpowiedzi na Państwa zapytanie lub zamówienie z naszej strony po dwóch dniach od przesłania wiadomości.

Prosimy Państwa o wpisywanie na zamówieniu numer tel. kom. Do osoby odpowiedzialnej za zamówienie. W okresie wakacyjnym dużo szkół ma dyżury i często nam trudno dodzwonić się na tel. stacjonarny, aby powiadomić o planowanej dostawie towaru.

formularz zamówienia:

formularz.pdf

formularz.doc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma MMB S.C. ul. Boya Żeleńskiego 1, 33-100 Tarnów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma MMB S.C. ul. Boya Żeleńskiego 1, 33-100 Tarnów