Zamówienie

FORMULARZ KONTAKTOWY  - - > >
prosimy o podanie numeru tel. kom 

Pracujemy: pon. - pt. 7 - 15

Składanie zamówień: Zamówienia można przesyłać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15:00, w soboty, niedziele oraz święta będą rozpatrywane w najbliższym dniu roboczym.

Zamówienia proszę wysyłać na e-mail, wpisując je w treści wiadomości lub wypełnić formularzu zamówień, który jest poniżej.  Prosimy Państwa o wpisywanie na zamówieniu numer tel. komórkowego do osoby odpowiedzialnej za zamówienie.  Jest to istotne aby poinformować państwa o planowanej dostawie. Często mamy problem z dodzwonieniem się na tel. stacjonarny w obecnej sytuacji. 

formularz zamówienia:

formularz.pdf

formularz.doc

Nasze adresy e-mail: 

mmb.meble@gmail.com  

biuro@wesola-szkola.com.pl

Bardzo prosimy o kontakt w razie braku odpowiedzi na Państwa zapytanie lub zamówienie z naszej strony po dwóch dniach od przesłania wiadomości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma MMB S.C. ul. Boya Żeleńskiego 1, 33-100 Tarnów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma MMB S.C. ul. Boya Żeleńskiego 1, 33-100 Tarnów